Dobrovolnické centrum RADKA v Kadani je členem Rady dobrovolnických center regionu Severozápad a Národní asociace dobrovolnictví. Díky tomu má možnost rozvíjet a posouvat dobrovolnictví v našem regionu zase o kousek dál. Dalším významným krokem je, že se stalo partnerem Regionálního dobrovolnického centra pro náš kraj, jehož provozovatelem je Dobrovolnické centrum z. s. v Ústí nad Labem.

Regionální dobrovolnické centrum pro Ústecký kraj je partnerem Ministerstva vnitra ČR a dalších regionálních dobrovolnických center po celé ČR. Jeho cílem je vytvářet a poskytovat profesionální zázemí dobrovolníkům, podporovat koordinátory dobrovolníků, propojovat nabídku a poptávku, propagovat dobrovolnictví jako přirozenou součást života a společnosti.
Více informací o jeho činnosti získáte na nových webových stránkách www.dobrovolnictvi-usteckykraj.cz nebo právě v kadaňském dobropointu.

Dobropoint – tedy místo poskytování informací o dobrovolnických příležitostech nejen v Kadani a okolí, ale tedy z celého Ústeckého kraje, slavnostně zahájil svou činnosti při příležitosti Dne otevřených dveří organizace RADKA z. s. 7. 9. 2020.
„Dobrovolnictví má v kraji opravdu dobré jméno a vzájemná podpora nám mnohé přináší. Vznikem dobropointu regionálního dobrovolnického centra chceme navázat na dosavadní spolupráci a otevřít dveře dalším možnostem rozvoje.“ řekla Bc. Stanislava Hamáková, DiS, vedoucí DC RADKA a krajská koordinátorka.
Pracovnice DC RADKA jsou připravené podat vám komplexní informace. Kontaktovat je můžete osobně v provozovně RADKA, Kpt. Jaroše 630 v Kadani, na telefonním čísle +420 734 468 449 nebo prostřednictvím emailu dcr@radka.info.