Ahoj!
Na sportovní rodinný festival sháníme šikovné a spolehlivé dobrovolníky, kteří by nám pomohli s přípravou sportovní zóny.

Kdy a kde?
23. a 24.6. 2023, Střelecký Ostrov, Litoměřice

O co se přesně jedná?
Smyslem naší tour po ČR je aby si děti všech věkových kategorií měli možnost vyzkoušet a ohmatat různé sporty a volnočasové aktivity, chceme aby si děti našly koníčky, které je budou bavit a naplňovat a mohli se v nich zdokonalovat. Cílem je aby děti ze všech druhů rodin měly možnost vidět, co všechno by mohly dělat, jelikož většina rodin je časově vytížená a nebo třeba ani neví co za možnosti zde je. Snažíme se jim ukázat rozmanitost činností, kterým se mohou ve svém volném čase věnovat, popř. co by je mohlo v budoucnu bavit dělat jako povolání. Věříme, že má festival sportovní přesah a pozitivní dopad na všechny rodiny s dětmi a byli bychom moc rádi, pokud byste měli zájem být součástí a podílet se s námi na této události.
Akce bude velmi živá s nabitým programem, kde se rozhodně nikdo nebude nudit. Zároveň zde dobrovolníci získají užitečnou praxi, budou mít jedinečnou příležitost nahlédnout do chodu a příprav organizace sportovního festivalu. Na místě budou mít zajištěné zázemí a jídlo včetně pití a samozřejmě dobré nálady po celou dobu sportovního dne.

Pokud Vás tato akce zaujala a chtěli byste být její součástí, určitě neváhejte a ozvěte se!
Tým Wannado Festival – Sporťáček

Koordinátorka:
Karolína Bartschová
Tel.: 776640595