Umělec Radek Žalud, známý z televizní stanice Šlágr, dorazil již počtvrté potěšit svým hlasem seniory ve Štětí. Od roku 2019 pořádá spolek Dobro-volně ve spolupráci s Mondi Štětí tradiční koncert nevidomého zpěváka v Sousedské zahradě u Domu s chráněnými byty. Jiskru dodalo a začátek akce prozářilo 29 mažoretek, které své kousky s hůlkami předvedly na čtyři písně. Návštěvníky akce uvítala a bohatým občerstvením pohostila milá obsluha v podobě dobrovolníků zdejší papírny i pořádajícího spolku.
Veliké poděkování za součinnost patří i přítomným pečovatelkám, některé dorazily i ve svém volném čase a paní Gabriele Pilařové z denního stacionáře. Děkujeme i KIZ Štětí a Štětským komunálním službám za zajištění pivních setů k sezení.
Kdo promeškal nebo se chce opět pobavit a poslechnout si živou hudbu, nechť dorazí 16. září v 16 hodin na tržnici. Spolek Dobro-volně pořádá a srdečně Vás zve na venkovní koncert kapely Hozny a Shoda Okolností a zpěváka Petra Lüftnera.
Více se můžete dozvědět na webových stránkách spolku https://dobro-volne.cz/…/4-rocnik-letni-koncert-u-domu…/, které byly také vytvořeny díky podpoře Nadace OSF v programu Active Citizens Fund.